icon
Tarne

2-3 tööpäeva

icon
Kõik

garantii

icon
Outlet

Tühjendusmüük

toggle content
0
Ostukorv
Kontakt: +372 555 14880
Kategooriad
Otsi
Filter
Hind
Price From
Price To
  • 329 498
Tüüp
  1. unisex
Raam (materjal)
  1. Alumiinium
Ketaspidurid
  1. Ei ole
  2. On olemas
Eesmine amort
  1. Ei ole
Tagumine amort
  1. Ei ole
Tootja
  1. KITI
  2. NEOLINE

alates 229 € Tasuta kohaletoimetamine

Võrdle tooteid

Pole midagi võrrelda

Elektrilised tõukerattad

Elektriline tõukeratas on mugav ja praktiline transpordivahend, mis on eriti populaarne linnas elavate inimeste seas ja sellest on juba saanud alternatiiv sõiduautodele, ühistranspordile, vahel isegi jalgratastele. Lisaks on elektritõukeratas suurepärane alternatiiv harilikule tõukerattale, sest soovitud punkti jõuad veel kiiremini ning lisapingutuseta.

 

Elektrilised tõukerattad täiskasvanutele: kuidas valida?

Praegusel ajal võib poodides leida tosin erinevalt komplekteeritud, erinevate tootjate, eri suurustes ja erineva välimusega tõukerattaid. Kuidas sellises paljususes mitte segadusse sattuda ja valida välja sobiv elektritõukeratas? Loe lisaks...

 
- Tõukeratta otstarve. Kõigepealt tuleks selgitada välja, kas elektriline tõukeratas on mõeldud täiskasvanutele, teismelistele või lastele. Paljudel tõukeratastel on juhised, millisele pikkusele ja kaalule on need mõeldud.
 
- Tõukeratta suurus. Valides tõukeratast mõõda seda või pööra tähelepanu tootjapoolsetele pikkusesoovitustele. Suurem osa täiskasvanutele mõeldud tõukeratastest on toodetud ~1.80 m pikkustele inimestele. Samuti on tähtis pöörata tähelepanu tõukeratta seisuplatvormile: kas saad sellel mugavalt seista? Kas jalataldadel on piisavalt ruumi? Tähtis on teada, et tõukeratta seisuplatvormile peavad mugavalt mahtuma mõlemad jalatallad. Kui tõukeratta seisuplatvorm on liiga väike, on Sul tõenäoliselt mitte ainult ebamugav, vaid ka ebaturvaline sõita.
 
- Maksimaalne kandevõime. Kõige sagedamini on elektrilise tõukeratta kandevõime kuni 100 kg või veidi rohkem.
 
- Tõukeratta rattad. Elektritõukerataste rataste läbimõõt võib varieeruda alates 4“ kuni 12“. Seepärast kaalu enne tõukeratta soetamist, millisel teekattel sõita kavatsed. Kui peamiseks teekatteks on asfalt, siis sobib väiksemate ratastega tõukeratas. Kui kavatsed sõita erinevatel teekatetel, siis tuleks valida suuremate kummist ratastega tõukeratas: mida suuremad on rattad, seda paremini neelavad need tee ebatasasusi.
 
- Maksimaalne kiirus. Kuigi tõukeratta kiirus sõltub tavaliselt nii võimsusest kui ka inimese kaalust, on tõukeratta valimisel tähtis pidada silmas, et selle maksimaalne kiirus võib olla alates 10 kuni 85 km/h. Mida võimsam on tõukeratas, seda suurem on võimalik saavutatav kiirus.
 
- Elektritõukeratta võimsus. Elektritõukeratta võimsus on üks tähtsamaid asjaolusid (lisaks aku mahutavusele), mis määrab tõukeratta kiiruse ja maksimaalse vahemaa, mida on võimalik läbida täielikult laetud akuga. Tõukeratta võimsus võib varieeruda alates 100 W kuni 5400 W, võimas elektritõukeratas võib aga läbida tunduvalt pikema vahemaa kui vähem võimas tõukeratas. Odavad tõukerattad on kahtlemata väiksema võimsusega ja nende maksimaalne läbitav vahemaa on samuti lühem.
 
- Vahemaa, mille on võimalik läbida täielikult laetud akuga. Vahemaa, mille on võimalik elektritõukerattaga läbida vahepeal akut laadimata on tavaliselt kuni ~150 km. Selleks, et aku töötaks kauem, on soovitatav sõita kiirusel umbes 18 km/h. Enne tõukeratta valimist mõtle läbi, milliseid vahemaid kavatsed läbida.
 
- Tõukeratta kaal. Tavaline elektriline tõukeratas ei ole raske, see kaalub ~10–13 kg. Terasest toodetud elektritõukerattad võivad olla veidi raskemad, alumiiniumist aga veidi kergemad ja pikaealisemad. Mida kergem on tõukeratas, seda mugavam on seda mööda treppe transportida või lihtsalt erinevatest takistustest üle tõsta.
 
 - Tõukeratta pidurid. Tavaliselt on elektritõukeratastel juhtraua juures käsipidur.
 
- Müüja. Elektritõukeratta valimisel on tähtis pöörata tähelepanu mitte ainult selle iseloomustusele vaid ka müüjale. Usaldusväärsed ettevõtted annavad tõukeratastele vähemalt 2 aastase garantii.
 
Elektriline tõukeratas lastele: kuidas valida?
Tavaliselt ei eristata laste ja täiskasvanute elektritõukerattaid. Mõned täiskasvanutele mõeldud tõukerattad sobivad teismelistele ning pikemat kasvu lastele. Lastele tõukeratta valimisel kehtivad samad kriteeriumid, mis täiskasvanute ratastele. Pööra tähelepanu komplekteeritusele: võimsus, maksimaalne kandevõime, maksimaalne kiirus, maksimaalne võimalik sõidukaugus ja muud olulised kriteeriumid.
 
Bikko.ee poes on lai valik mudeleid ja komplekte, head hinnad, kampaaniad, samuti ka elektritõukerataste väljamüügid. Meilt tasub osta!

Ole esimene, kes sellele tootele kommentaari kirjutab

Hind: 329,00 € 329
Saadavus: Küsi tarneaja kohta
Elektriline tõukeratas Neoline T23 Soodus

Ole esimene, kes sellele tootele kommentaari kirjutab

Hind: 347,00 € 347 399,00 €
Saadavus: Küsi tarneaja kohta
Elektriline tõukeratas Neoline T25 Soodus

Ole esimene, kes sellele tootele kommentaari kirjutab

Hind: 397,00 € 397 429,00 €
Saadavus: Küsi tarneaja kohta

Ole esimene, kes sellele tootele kommentaari kirjutab

Hind: 399,00 € 399
Saadavus: Küsi tarneaja kohta

Ole esimene, kes sellele tootele kommentaari kirjutab

Hind: 449,00 € 449
Saadavus: Saadaval on laos

Ole esimene, kes sellele tootele kommentaari kirjutab

Hind: 498,00 € 498
Saadavus: Küsi tarneaja kohta