toggle content
0
Ostukorv
Kontakt: +372 555 14880
Kategooriad
Otsi

Kohaletoimetamine

Klientide mugavuse huvides toimetame ostetud jalgrattad kohale kulleriteenuste ühe turuliidri Omniva vahendusel.

Kauba kulleriga kohaletoimetamise eelised:
- Tavaliselt on tarneaeg lühike. Enamasti toimetatakse kaup kätte 2–3 päeva jooksul!
- Tasuta kindlustus ja kahjuhüvitis kuni 434,43 €, kui kahju tekib kauba transpordi ajal. Kaupa on võimalik kindlustada suurema summa peale (lisatasu eest).
- Võimalik on kokku leppida täpsem kohaletoimetamise aeg (lisatasu eest).
- Teave kauba teeloleku kohta on internetis kättesaadav pärast saadetise numbri sisestamist.
- Kaupa on võimalik kätte toimetada laupäeval (lisatasu eest).

 

JALGRATASTE KOHALETOIMETAMISE JA PAKENDAMISE KULUD NING KOHALETOIMETAMISE VIIS:

Jalgratta toob kohale kuller
- Standardpakendis
Jalgratas toimetatakse kohale pakendatuna tootja originaalpakendis (enamasti lahtivõetud esiratta, juhtraua ja sadulaga), mis tagab kauba ohutuse ladustamise ja transportimise ajal. Ostes jalgratta sellises pakendis, peab ostja ise või tema valitud jalgrattaspetsialist monteerima ratta õigesti kokku ja vajadusel reguleerima ning kasutusvalmis seadma.
Kui tellitud jalgratta ja muu kauba koguväärtus on väiksem kui 229 €, tuleb maksta kohaletoimetamise tasu (5,90 €). Kui tellite jalgratta väärtusega 229 € ja üle selle, tarnitakse see teile TASUTA!
- XL pakendis
Jalgratas tarnitakse pakendatuna kvaliteetses pappkarbis, mille suurus valitakse vastavalt jalgratta suurusele. Jalgratas monteeritakse kokku, reguleeritakse ja keeratakse kinni enne saatmist. Jalgratta kättesaamisel tuleb vaid keerata sisse pedaalid, reguleerida juhtraud ja sadul ning võib kohe sõitma hakata.
Selle teenuse tasu on 26,90 € ühe jalgratta kohta.

 

TARVIKUTE KOHALETOIMETAMISE JA PAKENDAMISE KULUD NING KOHALETOIMETAMISE VIIS:

- Kohaletoimetamine kulleriga
Jalgrataste tarvikud ja lisaseadmed saadetakse kulleriga ja kaup toimetatakse teie näidatud aadressile. Kohaletoimetamine võtab tavaliselt 2-3 tööpäeva! Kui tellitud kauba summa on väiksem kui 60 €, on saatmiskulu 5,90 €. Kui tellite kaupu väärtuses 60 € ja rohkem, on saatmiskulu 4,90 €. Kui tellite kaubad väärtusega 249 € ja üle selle, tarnitakse see teile TASUTA! 
-Tarne OMNIVA pakiautomaati
Erinevad jalgratta tooted ja osasid saab tellida ka OMNIVA pakiautomaati. Tarne võtab tavaliselt aega 2-3 tööpäeva. OMNIVA pakiautomaati saatmine maksab 7.90 €.
Tähtis! Velgi ja teisi suuremõõtmelisi tooteid ei saa Omniva pakiautomaati tellida, sest nende mõõtmed on suuremad kui pakiautomaadi poolt lubatud 39 x 38 x 64 cm.

Tavaliselt toimetatakse kaup kulleriga kätte tööpäevadel 8.00–18.00. Kaup tuuakse kohale ÜLE EESTI, sõltumata linna või asula suurusest ja asukohast!

Tähtis! Tavaliselt Tellitud osadele/lisaseadmetele, mille kogusumma on alla 9,99 € - rakendatakse tellimuste haldustasu 1,99 €

 

Lisatasud kullerteenuste eest:

 - arveldamine sularahas: 4 €;
 
NB! Kuller toob ostja ukseni saadetised, mille kogukaal ei ületa 31,5 kg. Kui saadetise kogukaal ületab 31,5 kg, peab klient kauba kättesaamisel ise seda viima.