icon
Tarne

2-3 tööpäeva

icon
Kõik

garantii

icon
Outlet

Tühjendusmüük

toggle content
0
Ostukorv
Kontakt: +372 555 14880
Kategooriad
Otsi
Template Settings

Tasumine

Meie kaupluses ostetud kaupade eest võib tasuda alljärgnevatel viisidel:

1. Pangaülekandega
Makse võib teha ükskõik millises internetipangas või ükskõik millise panga kontoris. Oleku muutumisel olekuks „Kinnitatud“ saate e-postiga andmed makse tegemiseks ja makse summa. Tellimuse käitlemist jätkatakse pärast makse laekumist pangakontole. Pange tähele, et pankadevahelised ülekanded võivad kesta kuni üks tööpäev.

2. Sularahas kättesaamisel
Kui valite selle makseviisi, täidetakse kinnitatud tellimus ja toimetatakse kaubad kohale enamasti ühe tööpäeva jooksul. Kauba eest sularahas tasumisel ei tasu te mitte tellimuse ajal, vaid tellitud kauba kättesaamisel kullerilt. Kullerteenus maksab +4 €. Osutatakse ainult kauba tarnimisel kulleriga.
Mõnel juhul tuleb tasuda tellitud kauba eest pangaülekandega garantiitasu/ettemaks ja ülejäänud summa sularahas kullerile.
NB! Varuge kauba kohaletoimetamise ajaks täpne summa vastavalt oma tellimusele.
 
3. Järelmaks (liising)
Liisingulepingu saate sõlmida digitaalselt, võttes telefoni teel ühendust meie konsultandiga, või järelmaksuettevõttes kohapeal. Pärast tellimuse esitamist võtavad meie konsultandid teiega ühendust ja annavad teile nõu lepingu sõlmimise võimaluste ja viiside kohta.