toggle content
0
Ostukorv
Kontakt: +372 555 14880
Kategooriad
Otsi

Tootjad / kaubamärgid

 UNIBIKE jalgrattad

UNIBIKE asutati aastal 1990. Tänu tõhusale koostööle klientidega, sihipärasele tegevusele ja professionaalsele lähenemisele tugevdab ettevõte igal aastal oma positsiooni turul ja konkureerib edukalt teiste tuntud jalgrataste kaubamärkidega. Ettevõte on võitnud maineka FORBES 2010 auhinna oma väärtust kõige kiiremini suurendanud ettevõtete kategoorias.

UNIBIKE pakub mitmesuguse otstarbega keskmise ja väga hea kvaliteediga jalgrattaid – lastele ja noorukitele, linna- ja matka- ning mägi- ja hübriid-(krossi-)rataste mudeleid. Spetsiaalselt disainitud jalgrataste raame toodab maailmas tuntud raamide ja jalgrataste tootja MERIDA, mistõttu on tagatud parim tootekvaliteet. UNIBIKE’i mudelid pannakse kokku ainult maailmas hästi tuntud tootjate varustusest ja komponentidest: Schwalbe, Jagwire, Busch&Müller, UNO, Shimano, Sram, Tektro, Selle Royal, Vuelta, SR Suntour, Beto, FSA, SKS Germany, Rock Shox, Lookin, Mach1, Sapim, Standwell, TranzX, Satori, Velo, FI'ZI:K jm. Tänu kvaliteetsete komponentide kasutamisele ja nendest valmistatud tehniliselt korrektsetele ja läbimõeldud mudelitele on UNIBIKE’i jalgrattad hinnatud nii ostjate kui ka müüjate hulgas.

UNIBIKE’i ettevõtte eesmärgiks on pakkuda parima kvaliteediga jalgrattaid parima võimaliku hinnaga ja võimalikult kiiresti. 

Rometi ja Arkuse jalgrattad

 

See kaubamärk on saanud alguse 1949 Poolas asutatud suurimast jalgrattatehasest Romet.
Parimatel aegadel ulatus ROMETi jalgrataste tootmine 1000 000–1 200 000 ühikuni aastas. Poola tänavail domineerisid järgmised mudelid: Wigry, Jubilat, Zenit, Konsul, Gazela, Kometa, Wagant, Passat, Meteor, Orkan, Jaguar, Huragan, Universal, Reksio, Flaming.

Selle aja jooksul vahetusid ROMETi tehaste omanikud, mõned suleti või reorganiseeriti, kuid 1999 ostis ARKUS Jastrowie linnas asuva tehase ja aasta pärast ka Kowalewos asuva tehase. Tehaste uus omanik sai ka õigused hallata kaubamärki ROMET.

2005 liideti Jastrowie, Kowalewo ja Podgrodzie tehased ühtsesse struktuuri – ARKUS & ROMET Group. Juba 2009 uuendas kontsern ROMETi jalgrataste kaubamärgi tootmist ja kaubandust. Samuti on alustatud taas logo Pegasusega kasutamist ja naastud varasemate jalgrattamudelite nimede juurde.
Praegu ei saa ettevõte ARKUS & ROMET pakkuda mitte ainult jalgrattaid, vaid ka mootorrattaid, motorollereid ja koguni elektriautot Romet 4E. 2012 sai kontsernist Korea päritolu HYOSUNGi mootorrataste ainuesindaja Poolas.

Rohkem teavet ARKUS & ROMET Groupi kohta: http://www.arkus.com.pl

 

Merida jalgrattad

 

Merida Industry Co,, Ltd on Taiwanis asuv jalgrataste disaini, tootmise ja müügi ettevõte. Oma tegevust alustas see 1972 Jaapani jalgrataste varuosi müüva väikese kauplusena. Ettevõtte asutajaks ja praeguseks direktoriks on Dung-Huang Tseng. Edukas tegevus esimese kolme aasta jooksul on võimaldanud BMX jalgrataste tootmise käivitamist ja kaasaegse värvimisliini soetamist. Nende jõupingutusi on hinnatud ja nad sai auhinna – A Class Quality Control Factory. 1980 võeti esmakordselt kasutusele kaubamärk MERIDA. Tol ajal toodetud jalgrataste arv tõusis 60 000 ühikuni kuus. 10 aastat hiljem andis kaupade kvaliteedibüroo ettevõttele Excellent Quality Factory hinnangu ja järgmise kuue aastaga sai see ISO 9002 sertifikaadi.

Käesoleval ajal asub MERIDA Yaunlini linnas Taiwanis ja laboratoorium Magstadti linnas Saksamaal. Kaasaegse tootmissüsteemi 3T – Toyota Production System, Total Quality Control, Total Product Maintenance – abil on ettevõte saanud parima kvaliteediga jalgrataste tootjaks.

MERIDA on edukalt välja arendanud müügi Euroopas ja Ameerika Ühendriikides ja on saanud üheks maailma suurimaks jalgrataste arendajaks ja tootjaks. Nende jalgrattaid müüakse 67 riigis üle maailma ja kogumüük ulatub 450 000 ühikuni. Umbes 300 000 neist müüakse Hiinas.

MERIDA-l on oma võistlusmeeskond Multivan Merida Biking Team ja ettevõte toetab ka jalgrataste spordi- ning mägivõistlusi.

Rohkem teavet MERIDA jalgrataste kohta: http://www.merida-bikes.com

 

Raleigh’ jalgrattad

 

Mitte just paljud ettevõtted ei saa öelda, et on tegutsenud juba kauem, kui on elanud ükskõik kes maa peal. Kõik algas Inglismaal Nottinghamis 1887. aastal.

Ettevõte toodab sadu jalgrattaid aastas – teie esimesest rattast kuni teie kiireima rattani. Üle 125-aastane parimate jalgrataste tootmise kogemus, lisaks üks suurimaid jalgrattatarvikute turustajaid Suurbritannias. Seega ei ole kahtlust, et Raleigh on seal kõige populaarsem rattabränd.

Raleigh on ainus jalgrataste tootja Suurbritannia Superbrandsi nimekirjas. Entusiastid võivad kuulsat Raleigh’ kaubamärki leida rohkem kui 100 maailma riigis.

Varem tunti ettevõtet atraktiivsete laste jalgrataste nagu Burner, Grifter ning Chopper ja kaasaegsete noorterataste, nagu Lizard ja Activator poolest. Nüüd kasutavad insenerid ja disainerid meie tootearenduses ja arengus uuenduslikke lahendusi. Iga Raleigh’ jalgratta kvaliteedile ja üksikasjadele pööratakse erilist tähelepanu.

Praegu on Raleigh UK on koos mitmete teiste tütarettevõtetega Raleigh Groupi osa. Litsentside kokkulepped ja partnerlus üle kogu maailma tagavad Raleigh’ jalgrataste alatise püsimise rattaturu esirinnas.

Rohkem teavet Raleigh’ kohta: http://www.raleigh.co.uk

 

Diamondback BMX-i jalgrattad

 

Diamondbacki jalgrataste tootmist alustati Camarillos, Californias 1978 uue radikaalse kaubamärgina BMX. Varsti laienes ettevõte üle maailma. Pärast Diamondback Racingu (DBR) meeskonna loomist 1993 on Diamondbacki toetusel edukalt võistelnud sajad BMX- ja mägiratturid. Hiljem laiendas ettevõte oma tegevust ka mägirataste tootmise näol. Ettevõtte omanikule kuulub ka jalgrattaettevõte Raleigh. Diamondbacki jalgrattaid müüakse paljudes riikides, sealhulgas Ameerika Ühendriigid, Austraalia, Kanada ja Suurbritannia. Diamondback pakub palju eri tüüpi jalgrattaid.

70-ndate lõpus ja 80-ndate alguses sai Sandy Finkelman Wheels n' Thingsist Diamondback BMX-i võistkonna ja tootearenduse osakonna juhiks. Tema juhtimisel on 'Scary' Harry Leary ja Eddy King võitnud USA-s 1980-ndatel mitmeid BMX-i võidusõite ja aidanud arendada uusi mudeleid, millel on sellised ainulaadsed omadused nagu Turbo dropout ja Diamond gusset. Tänu Diamondbacki võistkonna edule said nad 1983 BMX Banditsi numbri kaanele, kus võis näha tegelast, kes sõitis Diamondback Senior Pro jalgrattaga. 1983 nägime Viper mudeli esitlust, mille nimi oli Diamondback BMX-i jalgratastel rohkem kui kolm aastakümmet. Täna heitis Diamondback värske pilgu dirt ja street BMX-i stiilile ratturitega Ühendkuningriigist, Euroopast ja USA-st, kes osalevad tähtsamatel sündmustel nagu X-Games ja Dew Tour.

Rohkem teavet Diaomndback BMX-i kohta: http://www.diamondback-bmx.eu

 

Kellyse jalgrattad

 

Kellys on Euroopas tuntud jalgrataste ja tarvikute tootja/tarnija. Nende tehas asub Slovakkias, Škoda endise autotehase ruumides. Ettevõte on asutatud 1991 ja Kellyse kaubamärgiga jalgrattaid müüakse alates 1994. aastast. See kaubamärk kuulub USA ettevõttele Cycle Source Group. Kellys toodab palju eri rattatüüpe.

Kaubamärgi arenduspoliitika põhineb põhjalikul turuanalüüsil ja läbimõeldud tegevusel. Enam arendatud on mägi- ja hübriidrataste sortiment. Suurim huvi langeb Kellyse sortimendil sportliku tüüpi jalgratastele, mille arengule osutatakse suurt tähelepanu.

Kellys müüb Euroopas aastas umbes 50 000 jalgratast, mis moodustab umbes 10% Cycle Source Groupi kogumahust.

Rohkem teavet Kellyse jalgrataste kohta: http://kellysbike.com

 

DAHONi jalgrattad

 

 

 

 

 

 

 

Ettevõtte DAHON asutasid 1982. aastal dr David Hon ja Henry Hon, kes tuginesid „rohelise“ transpordi visioonile ja kirele luua sõidukeid, mis mitte ainult ei toeta ning tugevda inimese tervist, vaid kaitsevad ka keskkonda. 30 aasta vältel tehtud uuenduste tulemusel on ettevõte müünud rohkem kui 5 miljonit kokkupandavat jalgratast ja on esitanud üle 220 patendi, mida kasutatakse 98% kokkupandavate rataste tootmiseks. Kaasaegsete kokkupandavate rataste isaks tituleeritud dr Honi ja tema venna Henry juhtimisel sai ettevõttest kokkupandavate rataste liider, kes kasutab tootmises uusimaid tehnoloogiaid. Ettevõte peab kinni põhimõttest, et kokkupandava rattaga sõidurõõm saab ja peab olema sama või isegi suurem kui traditsiooniliste jalgratastega.

 

Rohkem teavet DAHONi kokkupandavate rataste kohta: http://dahon.com

KARBONi jalgrattad

 

 

 

 

 

Ettevõte KARBON, kus toodetakse kõigile standarditele vastavaid laste-, BMX-, mägi- ja matkarattaid, on Euroopas laialt tuntud. Ettevõttele on oluline, et igaühele, kes on ostnud KARBONi jalgratta, saaks osaks sõidurõõm. Uusimad tootmistehnoloogiad tagavad ohutuse ja Euroopas kvaliteetselt värvitud ratta raamid kestavad aastaid. Optimaalse hinna ja kvaliteedi suhte tõttu hinnatakse eelkõige selle ettevõtte lasterattaid – kvaliteetsest terasest keresõlmed ning kerged alumiiniumist veljed võimaldavad sujuvat ja kindlat sõitu, paljud lisatarvikud toovad rõõmu nii lastele kui ka nende vanematele, kes lapsi rattaga sõitma õpetavad.