toggle content
0
Ostukorv
Kontakt: +372 555 14880
Kategooriad
Otsi

Miks valida BIKKO.ee?

BIKKO.ee on uuenduslik kauplus, kus saate olenemata kellaajast ja nädalapäevast leida kiiresti õige jalgratta, selle osad või lisatarvikud, võrrelda pakutavaid rattaid objektiivselt kvaliteetsete fotode, tehnilise kirjelduse ja kasutajate tagasiside järgi ning lõpuks osta soodsaima hinnaga ratta, mis tuuakse kiiresti teie ukseni.

BIKKO.ee - uute ja kvaliteetsete jalgrataste müük internetis parimate hindadega!

 
Mis teeb BIKKO.ee parimaks jalgrataste e-poeks:

 

  1. BIKKO.ee töötab 24 tundi päevas, 7 päeva nädalas ja 365 päeva aastas! Teile mistahes sobival ajal! Küsimusi ja tellimusi saate esitada ööpäevaringselt!
  2. Igat tüüpi kvaliteetsed jalgrattad, osad ja tarvikud on kättesaadavad ühest kohast! Õigeaegne kohaletoimetamine on tagatud tänu mitme tuhande jalgrattaga laole kogupindalaga üle 5000 m2.
  3. Meie ladudes hoitakse suurt osa kogu valikust ja sellega on tagatud tellimuste kiire täitmine! Enamik tellimusi täidetakse 1-2 tööpäeva jooksul tellimuse kinnitamisest, makse tegemisest või ostu järelmaksu lepingu vormistamisest.
  4. Iga saadetis on kindlustatud! Tasuta kindlustus ja kahjuhüvitis kuni 434,43 €, kui kahju on tekkinud transpordi ajal. Kaupa on võimalik kindlustada suuremale summale.
  5. Professionaalne teenindus. BIKKO.ee konsultandid on jalgrataste asjatundjad ja fännid! BIKKO.ee kaupluse meeskond koosneb jalgrattaentusiastidest, kellel on jalgrataste valdkonnas pikaajaline kogemus. Nende eesmärgiks on sõbralikult ja arusaadavalt teavet esitada ning oma teadmisi ja kogemusi jagada.


Me laiendame pidevalt oma valikut uusimate toodetega tuntud tootjatelt. Meie jaoks on väga oluline, et saaksite osta tuntud tootjate uusimaid kollektsioone ja tooteid. Ootame teid meie kauplust külastama ja oste nautima!


Teie BIKKO.ee meeskond